Agenda

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

FEBRER

Dijous 1: Interpretació de “Un Mundo de Ilusión”, a càrrec de la banda Unión Padre Basté i el cor Gregorio Gea (17:30h, Col•legi Sagrada Família de València)

Dissabte 3: Festival Comarcal de bandes amb la SM Bonrepòs i Mirambell (18:30h, Saló d’Actes de l’Ajuntament de Bonrepòs i Mirambell)

MARÇ

Diumenge 4: “El Ratoncito Pérez”, obra obligada al II Certamen de Bandes Joves Francisco Fort de Moncada (10h, Moncada)

Diumenge 11: Concert de solistes amb la UMSC de Canals (12h, Centre Cultural Calixte III de Canals)

Diumenge 25: Interpretació de “La Muerte Roja”, a càrrec de la BJ de Montserrat (11:30h, Palau de la Música de València)

-Dissabte 31: Interpretació de “Muíños” per la UM d’Higueruelas (12h, Església Parroquial d’Andilla)

ABRIL

-Diumenge 8: Interpretació de “Un Mundo de Ilusión”, a càrrec de la UM Santa Cecilia de Viver (12h, Convento San Francisco de Paula, Viver).

Interpretació de “Meandres”, a càrrec de la UAM de Navajas (19h, Navajas)

Dissabte 28: Interpretació de “Un Mundo de Ilusión”, a càrrec de la banda Unión Padre Basté i la banda jove de la Lira Fontiguerense (17:30h, La Font de la Figuera)

 

MAIG

Dissabte 5: Interpretació de “Pont de Ferro” i “La Muerte Roja” per part de la UM de Gavarda i la UM El Xúquer de Sumacàrcer al Festival Comarcal de La Vall, Ribera Alta (16h, Tous)

Dissabte 12: Concert “Horta Sonora”, a càrrec de la SM Bonrepòs i Mirambell (18h, Bonrepòs i Mirambell)

JUNY

Dimenge 10: Concert “Retrobem la Nostra Música” amb la SM Bonrepòs i Mirambell (19:30h, Bonrepòs i Mirambell)

Dissabte 16: Concert “Retrobem la Nostra Música” amb la UMSC de Canals (22:30h, Plaça de l’Església de Canals)

 

JULIOL

-Diumenge 29: Concert d’Estiu amb la SM Bonrepòs i Mirambell (20h, Saló d’Actes de l’Ajuntament de Bonrepòs i Mirambell)

 

AGOST

-Dimarts 7: Interpretació del pasodoble “Jose Arnau, el Més Gran”, a càrrec de la Sociedad Musical Ayorense (23h, Ayora)

-Dissabte 25: Concert monogràfic a càrrec de la banda de l’Agrupación Musical Virgen del Loreto de Bejís, en el que interpretaran “El Bolero de Raquel”, “Muíños”, “Atenea” i “La Muerte Roja” (22:30h, Bejis)

SETEMBRE

-Diumenge 23: Interpretació de “Muíños” a càrrec de la banda del Centre Instructiu d’Art i Cultura de la Vall d’Uixó (17h, Alfondeguilla)

Divendres 28: Concert de festes amb la SM Bonrepòs i Mirambell (22:30h, Bonrepòs i Mirmbell)

Diumenge 30: Festival Comarcal amb la UMSC de Canals (12h, Novetlè)

 

NOVEMBRE

Dissabte 17: Concert de Santa Cecília amb la UMSC de Canals (19:30h, Centre Cultural Calixte III de Canals)

Estrena de “Somnis de Pirata”, per a narrador i banda simfònica, a càrrec del CIM Benimaclet  (19:30h, Benimaclet, València)

Divendres 23: Interpretació de “la Muerte Roja” a càrrec de la UM de Benaguasil (22h, Auditori de  Benaguasil)

Dissabte 24: Concert de Santa Cecília amb la SM Bonrepòs i Mirambell (19h, Saló d’Actes de l’Ajuntament de Bonrepòs i Mirambell)

Interpretació de “Cavallers Templaris”, a càrrec de la SM de Massarrojos (19h, Massarrojos)

-Dimecres 28: Estrena absoluta de “Vis a Vis”, per a dos percussionistes, a càrrec de Xaloc Marí i Xus Belda (20h, Palau de la Música de València)

-Dijous 29: Concert monogràfic a càrrec de la banda el Conservatori Professional d’Albacete, en el que interpretaran “Muíños”, “Atenea”, “La Muerte Roja” i “Trumpet Concerto” (19h, Albacete)